Diamonds Department

DIAMONDS DEPARTMENT, ze względu na specjalizację naszej firmy, to najstarszy jej departament, którego zaplecze osadzone jest w Antwerpii i swoją historią sięga roku 1992. W stałej ofercie APEX znajdują się tysiące diamentów i kamieni szlachetnych o każdej wielkości, barwie, czystości oraz kształcie i jakości szlifu.

Handlowo korzystamy z giełd diamentowych w Antwerpii, Ramat Gan, Bombaju, Hong Kongu oraz Nowym Jorku, a dodatkowo organizujemy dostawy diamentów bezpośrednio z diamentowych szlifierni.

W ramach diamentowego departamentu jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie naszego Klienta związane z diamentami, rubinami, szafirami, szmaragdami i innymi kamieniami szlachetnymi. W ujęciu handlowym dostarczamy zarówno diamenty jubilerskie (JEWELLERY DIAMONDS), jak i diamenty inwestycyjne (INVESTMENT DIAMONDS), diamenty pochodzące z natury (NATURAL DIAMONDS), jak i diamenty hodowane laboratoryjnie (LAB GROWN DIAMONDS). Oferujemy zarówno diamenty bezbarwne (COLORLESS DIAMONDS), jak i unikatowe diamenty kolorowe (FANCY COLOR DIAMONDS) będące specjalizacją APEX CAPITAL WIZARD i stanowiące drogocenną elitę wśród inwestycyjnych kamieni szlachetnych.

Zadzwoń +48 660 629 043 i zgłoś co Cię interesuje

lub wyślij wiadomość: