Ekskluzywne alkohole

JEWEL LINES PRECIOUS VODKA to światowa marka o amerykańskich korzeniach, która kilkanaście lat temu narodziła się z pasji do diamentów i szlachetnych kamieni kolorowych.  Twórcy marki poszukiwali nośnika, który nawiązywałby do luksusu i byłby kojarzony z diamentami.  Analizowano wiele różnych pomysłów, które doprowadziły do koncepcji ekskluzywnego diamentowego alkoholu. W ten sposób powstała kolekcjonerska JEWEL LINES PRECIOUS VODKA (Szlachetna Wódka), która sprawiła, że kamienie szlachetne wraz ze szlachetnym trunkiem trafiły do tysięcy ludzi na całym świecie.

Produkcja JEWEL LINES PRECIOUS VODKA opiera się na tradycyjnej XIX wiecznej recepturze i jest realizowana w tradycyjnej, bułgarskiej gorzelni. Proces produkcji oparty został na ściśle wyselekcjonowanej pszenicy, do produkcji wykorzystuje się wodę z lodowca, a dla uzyskania ekskluzywnych walorów smakowych trunku przeprowadzana jest jego sześciokrotna, diamentowa destylacja i trzykrotny proces filtracyjny.

Butelka, do której rozlewana jest „szlachetna wódka”, swoim wyglądem odwzorowuje przepiękny diament w szlifie brylantowym. Dodatkowo, pod zamknięciem każdej butelki ukryty został naturalny kamień szlachetny (szmaragd, szafir lub rubin), który trafia do rąk nabywcy alkoholu i pozwala mu tworzyć indywidualne kolekcje szlachetnych kamieni.

PRECIOUS VODKA została wielokrotnie wyróżniona – ostatnio w czerwcu 2018 na Międzynarodowych Targach w San Francisco zdobyła kolejną nagrodę – podwójny złoty medal za walory smakowe i jakość.

Ambasadorami Marki JEWEL LINES® w USA jest wiele postaci znanych z amerykańskiego show businessu i sportu. Warto wspomnieć, że wieloletnim Ambasadorem Marki był Joseph Walter Jackson, ojciec Michaela Jacksona.

W Polsce PRECIOUS VODKA pojawiła się po raz pierwszy w 2006 roku i niemalże od samego początku swojego istnienia znalazła konsumentów nastawionych na najwyższą jakość oferowanego trunku i jego unikatowe walory smakowe, doceniających jednocześnie kamienie szlachetne ukryte pod jej korkiem.

Zadzwoń +48 660 629 043 i zgłoś co Cię interesuje

lub wyślij wiadomość: