Główny ekspert APEX

GŁÓWNYM EKSPERTEM APEX jest  WOUTER VANSTEELANT, międzynarodowy ekspert w zakresie diamentów surowych i szlifowanych, gemmolog Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego HRD z siedzibą w Antwerpii, czołowy doradca i konsultant Antwerp World Diamond Centre (AWDC). Warto podkreślić, że z analiz Woutera Vansteelanta korzystają wszystkie poważne firmy handlujące diamentami w głównych ośrodkach handlowych w: Antwerpii, Ramat Gan, Dubaju, Hong Kongu i Nowym Jorku.

Dla zapewniania naszym Klientom najwyższego poziomu ekspertyz kamieni szlachetnych na stałe współpracujemy z naszym macierzystym Instytutem Gemmologicznym HRD Antwerp Institute of Gemmology z siedziba w Antwerpii. Od roku 2019 zacieśniamy współpracę z drugim międzynarodowym instytutem International Gemological Institute (IGI) z siedzibą w Antwerpii. Korzystamy również z ekspertyz trzeciego, międzynarodowego instytutu Gemological Institute of America (GIA).

Dodatkowo współpracujemy z istotnymi dla rynku diamentów międzynarodowymi instytucjami takimi jak : RAPAPORT oraz FCRF (The Fancy Color Research Foundation).

Profesjonalne zaplecze jest dla naszych Klientów gwarantem bezpieczeństwa w zakresie wyboru i weryfikacji diamentów oraz gwarantem rzetelności wykonywanych ekspertyz i obiektywnych wycen wyrobów jubilerskich.

Zadzwoń +48 660 629 043 i zgłoś co Cię interesuje

lub wyślij wiadomość: