Ochrona prawna

Ochrona Prawna to jeden z filarów KONCEPCJI OCHRONY STYLU ŻYCIA, którą realizujemy razem z naszymi Klientami. Uważamy, że rzeczywistość w której żyjemy tworzy nowe wyzwania w zakresie OCHRONY PRYWATNEGO STYLU ŻYCIA dlatego dostęp do profesjonalnej ochrony prawnej staje się koniecznością współczesnych czasów, szczególnie dla osób, które osiągają biznesowy i finansowy sukces.

KONCEPCJĘ OCHRONY STYLU ŻYCIA realizujemy we współpracy z wytrawnymi prawnikami dobieranymi zgodnie ze specjalizacją i doświadczeniem niezbędnym dla prowadzenia sprawy naszego Klienta w okolicznościach wymagających reprezentacji prawnej.  Oprócz doradztwa w zakresie praw i obowiązków prawnych naszych Klientów, rekomendowani przez nas prawnicy reprezentują ich przed sądami i organami administracji, w transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc prawna. Proponowana Ochrona Prawna obejmuje w szczególności ochronę interesów firm oraz osób prywatnych i ich rodzin, łącznie z zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi, a jej fundamentem jest tworzenie strategii skoncentrowanych na ochronie majątku zarówno prywatnego, jak i firmowego z wykorzystaniem „Portfelowej Koncepcji Równoważenia Zasobów” realizowanej w oparciu o ruchome i nieruchome aktywa trwałe.

Poza doborem prawnika właściwego dla danej sprawy dużym atutem naszej propozycji jest reprezentowanie Klienta zarówno w zakresie  negocjowania warunków umowy zawieranej z kancelarią prawną lub prawnikiem, jak i w zakresie negocjacji ceny usługi, jak i w zakresie czynności podejmowanych przez prawnika lub kancelarię w ramach prowadzonego postępowania prawnego.

Zadzwoń +48 660 629 043 i zgłoś co Cię interesuje

lub wyślij wiadomość: